Site Mahallesi Deha Sokak No:7 Ümraniye / İSTANBUL
Pazartesi - Cumartesi 08:00-18:00
+9(0216) 999-17-22

Ultra Filtrasyon Sistemleri (UF)

Ecolife Ultra Filtrasyon Sistemleri (UF)

Ultrafiltrasyon su arıtma sistemi suyun kimyasal yapısını bozmadan fiziksel olarak 0,02 mikron por çapından daha büyük parçacıkları tutmak, bulanıklık, AKM (askıda katı model), TOC (toplam organik karbon), bakteri, virüs ve diğer mikroorganizmaları gidermek amacıyla kullanılan bir filtrasyon sistemidir. Çözünmüş maddelerden kaynaklı bulanıklığa müdahale edemezken askıda katı maddeden kaynaklı bulanıklığın neredeyse tamamını sudan uzaklaştır. Ultrafiltrasyon sistemleri giriş suyundaki Bulanıklık. KOI, AKM, İletkenlik parametreleri göz önünde tutularak kullanılacağı prosese ve istenilen çıkış suyu kriterlerine göre uzman Ecolifesistem kadrosu tarafından projelendirilir.

Ultrafiltrasyon sistemleri maliyet açısından uygun kaldığı durumlarda Ters ozmoz sistemleri için yüksek performanslı bir ön arıtma sistemidir. Gri Su ve atıksu geri kazanım sistemlerinin en önemli basamağını oluşturur. Sistem kolay işletme, otomatik durulama ve geri yıkama, düşük maliyet, arıtma için ayrılacak alandan tasarruf, geliştirilebilir kapasite gibi avantajları sayesinde halen su dolum fabrikaları, sulama sistemleri, şehir içme suyu sistemleri, otel, fabrika v.b alanlarda etkin olarak kullanılmaktadır.

Ecolifesistem olarak ultrafiltrasyon su arıtma sistemlerinde en iyi işçilik ve malzeme kalitesi ile sürekli aynı kalitede suyu almanızı sağlayan bir yapı dinamize edilmiştir. Üretimin her aşamasında yüksek malzeme kalitesi ve titiz işçilik ile her zaman optimum fayda hedeflenmektedir. Üretim sonrasında da sürekli kontrol mekanizması ile sistemin yaşadığı müddetçe sorunsuz çalışması prensip edinilmiştir.

Sera Ters Osmoz, Su arıtma ve Geri Kazanım Faaliyetleriniz İçin Bilgi ve Desteğe Mi İhtiyacınız Var?